Home Muck-Truck

Muck - Truck

Motorizované kolečko muck-truckTM

Rychlé, jednoduché na obsluhu, snadno ovladatelné a cenově dostupné.

Tento vysoce užitečný stroj se vyrábí v České republice ve Velimi a splňuje nejpřísnější měřítka kvality.Výrobcem je společnost C&F Manufacturing s.r.o., která v rámci rozšiřování svého portfolia obohatila v loňském roce svůj výrobní program o motorizované kolečko muck-truckTM vyráběné v licenci britské společnosti Deesign Partnership Ltd. Tato firma uvedla muck-truckTM na trh již v roce 1993 a s velkým úspěchem ho prodává po celém světě.

Co přesně se skrývá za názvem muck-truckTM?

Motorizované kolečko muck-truckTM vybavené čtyřtaktním motorem Honda GXV 160 Vám pomůže přepravit až 250kg náklad bez větší fyzické námahy a to i v místech, kam je obtížný přístup a kde nemůžete využít jinou mechanizaci. muck-truckTM dokáže vyjet po schodech a bez problémů si poradí v kopci se stoupáním do 30° (ve skutečnosti i s prudším svahem). Nevyžaduje zpevněný terén.

Technické údaje:

Motor: Honda GXV 160, čtyřtaktní o výkonu 5,5 HP

Převodovka: Peerless transaxle, čtyři rychlosti vpřed, jedna rychlost vzad

Palivo: bezolovnatý benzín

Nosnost: 250 kg

Hlučnost: 79 dB

Brzda: kotoučová

Lanka: krytá (bowden)

Kola: přední: 400 x 10, 4 kordové vrstvy v pneumatice. Zadní: 400 x 8

Rozměry: délka: 155 cm, šířka: 75 cm, výška: 85 cm

Hmotnost: 92 kg


muck-truckTM najde uplatnění:

  • ve stavebnictví

  • u společností provádějících sadovnické a krajinářské úpravy či zahradnické práce

  • zemědělství

  • lesnictví

  • komunální sféře

Hlavním přínosem kolečka muck-truckTM je finanční úspora – jeden pracovník s motorizovaným kolečkem Vám odvede práci minimálně za dva pracovníky obsluhující obyčejné kolečko.

I kdyby měl pracovník pouze minimální mzdu, uspoří firma měsíčně částku, která se rovná přibližně čtvrtině ceny kolečka muck-truckTM.

Návratnost investice tak bude cca 4 měsíce.


Obsluha stroje je velmi jednoduchá: stroj nastartujete zatažením za lanko startéru jako u běžné sekačky. Zařadíte rychlost - rychlost zařazujete či přeřazujete, když je stroj v absolutním klidu. Stisknete páku brzdy, která slouží při uklouznutí či upadnutí k okamžitému zastavení stroje; páka brzdy musí být při jízdě vždy stisknutá. Funguje jako bezpečnostní nebo parkovací brzda. Pak stisknete páku spojky a rozjedete se. Při zastavování pustíte nejprve páku spojky a pak páku brzdy. Obě páky jsou u levé rukojeti.

Při zatáčení nadlehčíte zadní kola, otočíte stroj do požadovaného směru a pokračujete v jízdě.

Vyklápění korby je ruční, po stisknutí páky na pravé rukojeti se uvolní západka, kterou je korba aretována při jízdě, a náklad se vyklopí.


muck-truckTM je nenáročný na údržbu. Pokud se dodržuje její harmonogram, je zaručena vysoká spolehlivost stroje.


muck-truckTM pomáhá splňovat náročné požadavky legislativy týkající se BOZP, která vyžaduje omezování podílu ruční práce při zvedání a nakládání. muck-truckTM nabízí ideální řešení a přispívá ke snižování počtu pracovních úrazů na stavbách, k nimž dochází při ruční manipulaci s nákladem.


Záruční lhůta: 24 měs


Ke kolečku existuje celá řada příslušenství, která činí muck-truckTM daleko všestrannějším, než si jeho majitel dokáže představit. Je možné zakoupit samostatně i větší korbu.

Plošinový vozík je perfektní pro přepravování nákladů, které nelze snadno převážet v korbě. Protože vlastní plošina sedí nad koly, je možné snadno přepravovat i předměty, které přesahují šířku plošiny. Můžete tak snadno přemístit např. větší nádoby, pytle se zeminou apod.


Nástavce na zvýšení stěn korby kolečka se připevní ke standardní korbě. Zvýší se tím její objem o 30%, což oceníte při přepravování objemnějších nákladů, např. zeminy, kompostu, hnoje, materiálu k mulčování, ostříhaných větví z živého plotu, dřeva apod.


Sněžný pluh se snadno připojí před korbu. Je ideální k odstraňování sněhu z cest apod. Lze ho dokonce použít i ke srovnávání terénu. Radlici je možné zvednout pro lepší manévrovatelnost a lze ji natočit, abyste mohli odhrnovat sníh v požadovaném směru.


Nakládací rampa masivní konstrukce, kterou tvoří dvě části o délce 185 cm, umožňuje bezpečné vyklopení nákladu do vany nebo korby nákladního auta. Jeden člověk ji sám snadno sestaví přímo na místě. Nakládací rampa se přepravuje složená.


Závěsné zařízení se snadno připevní místo korby. Je možné použít ho k tahání přívěsných vozíků, karavanů nebo lodí. Utáhne až 2,5 t přívěsy. Snadno ovladatelné, velmi výkonné zařízení.

Multifunkční vysavač: Vhodný pro úklidy venkovních prostor na vysávání listí, zvířecích exkrementů v zahradách, parcích i koňských výbězích. Benzínový motor Kawasaki vytvoří vakuum ve velkém zásobníku, takže hadice o průměru 12,5 cm lehce nasaje nejrůznější odpad. 450 l zásobník je vyroben z pevného vysoce odolného plastu. Snadno se vyprazdňuje, když se odstraní zadní kryt a odpad se jednoduše vyklopí. Když nastavíte motor na nízké otáčky, můžete vysavač používat i na zahradě k vysávání listí z cestiček se zatravněným štěrkem, aniž byste odsáli štěrk.

Na závěr několik slov o výrobci. Společnost C & F Manufacturing s.r.o., založená v roce 2001, čerpá z bohatých zkušeností svého jediného společníka, irské společnosti C & F Tooling Ltd. se sídlem v Galway, specializovaného na kovoobráběčství. C & F Manufacturing s.r.o. má certifikát ISO 9001 a od počátku své existence dodává svoje produkty nadnárodním společnostem na českém i zahraničním trhu. V roce 2002 společnost postavila nový závod ve Velimi, kam se přemístila z pronajatých prostor.


CENNÍK MUCK-TRUCK®

Cena v Kč bez DPH
Cena v Kč včetně DPH
Muck-truck - malá korba46 530,-
55 836,-
Muck-truck – velká korba47 325,-
56 790,-
Nakládací rampa17 766,-
21 319,-
Plošina6 204,-
7 445,-
Nástavce na korbu2 679,-
3 215,-
Závěsné zařízení1 416,-
1 699,-
Sněžný pluh10 941,-
13 129,-
Vysavač37 264,-
44 717,-
Větší korba6 068,-
7 282,-
Malá (standardní) korba5 273,-
6 328,-
 

 

novinky

oblíbené

Klíčová slova

Nabízíme pokládku Venkovní dlažby jako je například Zámková dlažba, kamenná dlažba, betonové dlaždice včetně všech doplňků. Dále nabízíme veškeré práce jako jsou Ploty a vjezdy a s tím spojené práce.